O nas 

Nasze apartamenty to nowa wizja podróżowania.

Warsaw Apartments to apartamenty stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach zarówno biznesowych jak i tych którzy odwiedzają Warszawę w celach turystycznych. Do dyspozycji naszych gości oddajemy w pełni wyposażone, komfortowe i eleganckie pomieszczenia które będą idealnym miejscem zarówno do wypoczynku jak i pracy.

W Warsaw Apartments nie tyle wynajmujesz, ile zatracasz się w atmosferze emanowanej przez nasze wysokiej klasy apartamenty. Każdy z nich zapewnia swoim mieszkańcom codzienne, wyjątkowe emocje dzięki okazałym widokom na Warszawę ale również dzięki doskonałemu i nowoczesnemu wykończeniu i wyposażeniu. Warsaw Apartments to nowoczesne apartamenty w doskonałych lokalizacjach w stolicy.

Nasze apartamenty zlokalizowane są w dwóch dogodnych lokalizacjach w Stolicy, z każdej z nich można bardzo szybko dostać się we wszystkie kluczowe miejsca Warszawy, zarówno samochodem, taksówkami jak i komunikacją miejską. Niezależnie czy odwiedzasz Warszawę w celach biznesowych czy turystycznych, zawsze szybko dojedziesz do celu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą a w razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Kontakt

Lokalizacja

ul. Kasprzaka 29

01-234

 Email